Aka Otomotiv

1970'li yıllarda birkaç küçük tonajlı presler yolculuğuna başlayan AKA Otomotiv, güvenlik seviyesi yüksek metal parçalar ve mekanizmalar üretmektedir.

Takosan

Sektöründe 40 yıldan fazla bir deneyime sahip olan Takosan, Uzak Doğu’dan Amerika’ya uzanan tedarikçi zincirini, genişleyen uzman kadrosu ile uzun yıllardır başarı ile yönetmektedir.

Nursan Elektrik

Araçlardaki tüm elektriksel fonksiyonların çalışmasını sağlayan kablo demetlerini tasarlamakta, geliştirmekte ve üretmekte olan Nursan; elektrik tesisatlarında çözüm ortağınız!

Nursanlar İnşaat

İlk günden bu yana yakaladığı başarı ve istikrarlı performansı ile inşaat sektöründe hızla büyümeye devam eden Nursanlar İnşaat, gerçekleştirdiği prestijli yaşam ve ticari amaçlı inşaat projeleri ile sektördeki yerini almıştır.

Nursanlar Holding

Hakkımızda

Nursanlar Holding A.Ş, iştirakinde ve yönetiminde bulunduğu firmaların kendinden öncede var olması nedeniyle, aslında kurulduğu 1980 yılından çok daha eskilerden gelmektedir bugünlere.

Neredeyse 60 yıldır Türkiye endüstrisinin içinde yer aldığı Nursanlar Holding, 1970’ li yıllardan yerli otomotiv sanayinin gelişmesine paralel olarak, üç ana alanda gösterge, kablo ve metal parçalar ihtisaslaşmış firmaları ile varlığını başarıyla geliştirerek bugünlere kadar gelmiştir.

1980 yılında, otomotiv sektöründe yan sanayi olarak faaliyet gösteren tüm şirketlerinin bir grup çatısı altında toplama gayesiyle kurulan Nursanlar Holding; sermaye ve yönetimine katıldığı tüm şirketlerinin yatırım, finansman, organizasyon ve yönetim sorunlarına bir grup anlayışı içinde çözüm bulmak hedefindedir.

Yıllar içinde sadece otomotiv sektöründe bulunmakta iken, Nursanlar Holding, 2012 yılından itibaren inşaat sektöründe de var olmak amacıyla Nursanlar İnşaat A.Ş. firmasıyla bu alanda da başarılarını sürdürmek isteğindedir.

Nursan Holding

Kurumsal Değerler

Nursanlar Holding’ in yönetiminde bulunduğu tüm grup şirketlerine ilişkin temel kurumsal değerleri;

Kaliteli ve Ekonomik

Gerçekleştirdiği tüm ürünlerin dünya standartlarında kabul görmüş kalite seviyesinde ve en ekonomik olarak üretmek;

Müşteri Memnuniyeti

Bu sayede müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde oluşmasını sağlamak;

Çalışan Memnuniyeti

Tüm bunları yaparken çalışanlarımızın moral ve tatminini de esas alan “çalışan memnuniyeti” seviyesini her zaman önemsemek;

Çevre / Doğa Duyarlılığı

Sonuçta hissedarlarına tatminkar bir gelir sağlarken, toplumsal sorumluluklarını yerine getirmeyi ihmal etmemek ve çevre/doğa duyarlılığını her zaman göz önünde bulundurmak;

Nursanlar Holding

Şirketlerimiz

Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerimiz

Nursanlar Holding

Haberler

Nursanlar Holding haberlerini okumak için sayfamızı ziyaret edin.